Мер Конотопа закликає свого опонента, “громадянина РФ”, до співпраці + ВІДЕО

Суспільство | 17:02, 10.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Артем Семеніхін записав та виклав на своїй сторінці у мережі Facebook відео, у якому звертається до депутата Конотопської міської ради  Олександра Кирія.

Мер Конотопа намагається переконати Олександра Кирія перейти з опозиції на сторону міського голови, аби проголосувати бюджет, при цьому апелюючи до беззаперечного авторитету депутата у нашому місті.  

Хоча  не так давно від Артема Семеніхіна на адресу Олександра Кирія можна було почути тільки звинувачення та погрози, ніяк окрім “громадянином РФ Кирієм”  мер Конотопа його не називав.

Тепер же з невідомих причин Артем Семеніхін звертається виключно на ім’я та по-батькові, – Олександр Вікторович.  У черговий раз прозвучали звинувачення у сторону екс-мера Конотопа Івана Огрохіна в тому, що у Конотопі склалася кризова ситуація.

Ви увесь свій авторитет просто множите на нуль. Мені дуже прикро бачити, що ви підсилюєте головного ворога Конотопа Івана Огрохіна. Та частина депутатського корпусу на чолі з Іваном Огрохіним переконала вас стати на їх сторону. Це з вашого боку не правильно. Зрозумійте, що вас використовують! – закликав Артем Семеніхін у своєму відео.

У черговий раз мер Конотопа наголосив на тому, що депутатській більшості не вдасться зробити кадрові зміни у Конотопській міській раді, зокрема в тій її частині, що стосується його “свободівської” команди.

Іван Огрохін вирішив мене позбавити моєї команди, заступників, начальників відділів, секретаря. Олександр Вікторовий не робіть із себе дурня. У вас немає повноважень аби звільнити моїх заступників та секретаря. До обрання нових заступників, у мене як у міського голови є виключне право подавати кандидатури. Це юридично нездійсненно. Я не поведуся ні на які шантажі. Для того, аби звільнити секретаря вам необхідно 19 голосів, навіть якщо ви їх наберете, звісно, я такого  не підпишу.

В усій красі мер Конотопа розповів про тяганину, яку він влаштує депутатам, якщо ті вдадуться до кадрових змін.

Закон мені не забороняє не підписати ваше рішення. Минає час, я виношу кандидатуру однозначно це знову Олена Багрянцева або хтось інший. Не вистачає голосів щоб призначити її секретарем. Якщо це буде Таня Сизон , Тарасик Омельченко чи хтось з вашої команди, я його не підпишу. Ви можете погратися по секретарю, але це затягнеться у мінімум три місяці. Що буде з Конотоп за три місяці? Припиніть гнати біса! Олександр Вікторович припиніть бути “шісткою”  Огрохіна.

На камеру Артем Семеніхін ніби намагається налагодити стосунки з Олександром Кирієм, звинуваючи при цьому інтернет-фейків, які ніби-то намагаються посварити міського голову з депутатами.

Так склалося, що ми з вами не можемо поспілкуватися особисто. Дороги не робляться, спортшкола завалюється. І надалі криза буде поглиблюватися. Зверніть увагу, як фейки намагаються нас з вами розсварити.  Зараз фактично від вашої волі залежить вирішення кризової ситуації у Конотопі. Якщо ви разом з підконтрольними вам депутатами додасте проукраїнцям голосів, то ми врешті проголосуємо за бюджет, за потрібний, правильний бюджет, а не за той, який розроблений настільки недосконало, недолуго. Люди які за нього проголосують – фаталісти, самовбивці.

Також Артем Семеніхін повідомив, що через не прийнятий бюджет не має змоги платити заробітну плату комунальникам, тож залишається проблема покосу трави біля багатоповерхівок Конотопа.

Є проблема з покосом трави біля багатоповерхівок, бо є заборгованість по комунальним послугам, ми не можемо надати підтримку ЖЕКам, бо не прийнятий бюджет. Мотокоси є, каністру бензина можна знайти, літри масла, та працювати нікому. Це виключно ідея однієї людини – Івана Огрохіна.

Звернення до Олександра Кирія, депутатів міськради Конотопа, відповідь на питання «як би я відреагував на сепаратистські рухи в Закарпатті»:

Опубліковано Артемом Семеніхіним міським головою Конотопою Четвер, 9 серпня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: