У Конотопі в музеї ім. О.М.Лазаревського можна побачити роботи майстрів європейського живопису

Дозвілля, Культура | 09:06, 16.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

15 квітня 2019 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського відбулося відкриття виставки художніх робіт майстрів європейського живопису із фондової колекції музею «Калейдоскоп», у рамках фестивалю французької культури «Французька весна в Україні».

На виставці представлено роботи як невідомих європейських митців, та і таких визнаних майстрів пензлю як Джованні Баттиста Піранезі, Джуліо Карліні, Массані Помпео.

З вітальним словом до присутніх звернулась керуюча справами виконкому Любов Дубовик, яка високо оцінила представлені на виставці художні твори, побажала організаторам заходу і надалі плідної праці у піднесенні музейної справи та наголосила на потребі збереження історичного надбання.

Представлена експозиція розгортає різнобарвну палітру, в яких відчутне відлуння мистецької естетики ХІХ століття. В образотворчому мистецтві на перше місце висувається живопис. Саме у ньому знайшли відображення і класицизм, і романтизм, і реалізм. Провідною країною в художньому житті Європи, була саме Франція.

Окрасою презентації виставки стали музичні композиції на саксофоні у виконанні викладача дитячої музичної школи №2 Ігоря Самуся, виступ учениці дитячої музичної школи №2 Альони Шевченко (керівник Вікторія Осташко) та французький вальс у виконанні ансамблю бального танцю «Тріумф» міського будинку культури «Сучасник» (керівник Антон Васюта).

Мешканці та гості міста можуть відвідати міський краєзнавчий музей ім.О.М.Лазаревського та переглянути шедеври європейських митців. Тож чекаємо на Вас щоденно з 8.00 до 17.00 за адресою вул.Садова,2.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: