Тетяна Сизон: Конотопців чекає мир, затишок та благополуччя

Влада, Суспільство | 18:12, 5.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

28 серпня більшість депутатів міської ради проголосувала за відставку міського голови Артема Семеніхіна. Плани «нової команди», яку обрали того ж дня, наразі невідомі — принаймні для загалу.
Про плани та основні напрямки роботи повідомляє   інформаційний інтернет-портал “ТопКонотоп” 

Взяти інтерв’ю у Тетяни Сизон, яка з 30 серпня фактично виконує обов’язки міського голови, ми намагались впродовж кількох днів, проте ніяк не могли домовитись про час та місце. Після чергової невдалої спроби вирішили брати будівлю міської ради «штурмом».

З кабінетів посадовців, за відставку яких голосували депутати, прибрали таблички з прізвищами. Вхід до приймальні міського голови опломбований, поруч з ним чергує поліцейський.

У першу чергу йдемо до кабінету секретаря міської ради. Всередині працює прибиральниця, працівники міськвиконкому виносять якісь речі. Зустрічаємо Володимира Максименка, якого обрали заступником міського голови. Каже, що у сфері його компетенції — питання культури, соцзахисту та архітектури, тому наразі переймається організацією Дня міста. Він підказує, де шукати в.о. міського голови.

Кабінет Тетяни Сизон — поверхом нижче. ЇЇ секретар просить почекати, адже відбувається нарада. Поки чекаємо — до кабінету нової очільниці постійно несуть документи «на підпис». Минає півгодини — і нам вдається поспілкуватись. Пані Сизон одразу вибачається, що впродовж тижня не змогла знайти час для розмови. Каже, працює до 3-ої години ночі, дуже багато справ. Інтерв’ю пропонує проводити під час наради у парку «Юність», де визначають локації до святкування Дня міста.

— Чи встигне Конотоп підготуватися до свята?

—  День міста зазвичай готується місяць-два. Ми зараз працюємо в екстремальних умовах. Хочу одразу зауважити, що територія міського  парку замала порівняно з кількістю торговельних точок, які підприємці виявили намір поставити на святкування.

— Які перші кроки на посаді? Що плануєте робити у першу чергу?

— Триває активна робота. Я не хочу забігати наперед, але першочерговими завданнями я вважаю запустити в дію бюджет, погасити заборгованість по заробітній платі перед працівниками КП КТУ, а також закладами охорони здоров’я та освіти. Хочу зауважити, що з освітньою та медичною галузями у нас — повне порозуміння у цьому напрямку. А от працівники трамвайного управління виявились неготовими до організації виплати заробітної плати — не були вчасно надруковані платіжки. 31 серпня кошти надійшли на особисті рахунки працівників КТУ завдяки ефективній роботі працівників фінансового управління та конструктивному підходу банку.

Також, як бачите, зараз у екстреному режимі триває підготовка до Дня міста. А ще включається в роботу виконавчий комітет у новому складі.

— Чи варто очікувати найближчим часом на кадрове «перезавантаження» в управліннях та відділах?

— Взагалі повністю розбалансована система роботи саме працівників Виконкому Конотопської міської ради. На нараді 31 серпня я запевнила людей, що вони працюють всі на своїх місцях. Єдиною причиною, яка може стати поштовхом для будь-яких кадрових рішень — це професіоналізм людини.

— Деякі депутати міської ради і юристи говорять, що засідання депутатів, яке відбувалося у районній раді 28 серпня, мало ряд порушень. Є підстави вважати, що міський голова може повернути повноваження через суд…

— Якщо переглядати законодавство України, у ньому чітко не визначене приміщення для проведення сесії — це перше. Друге — у кожного є право у судовому порядку відстоювати будь-які особисті права.

— Тобто ви вважаєте, що все було згідно закону?

— Я особисто приступила до виконання обов’язків, я — законослухняний громадянин нашої держави. Мене обрали, я працюю.

— Чи стало таке рішення депутатів для Вас несподіванкою? Були перед голосуванням обговорення кандидатур, дебати?

— Спочатку було рейтингове голосування. Було дві кандидатури: Омельченка Тараса Павловича та моя. Зауважу, що чия б кандидатура не пройшла з депутатського корпусу — я б її підтримала. Зі свого боку я, як депутат міської ради, зробила б усе, щоб будь-якій людині на цій посаді було комфортно.

— За яким принципом обиралися кандидатури на посади заступників міського голови?

— Рейтингове голосування, коли кожен писав прізвище людини, кандидатуру якої підтримує, було тільки за посаду секретаря. Якщо вас цікавить, чому дві з трьох посад дісталися саме депутатам міської ради — це зумовлено тим, що не було часу на спілкування  із фахівцями і запрошувати їх на цю роботу. Можливо, потім будуть якісь зміни, але на даний час ми розуміємо, що потрібно брати відповідальність. А хто крім депутатів візьме відповідальність і виправить ситуацію в місті?

— Ми помітили, що у міській раді панує атмосфера генерального прибирання…

— Я попрохала працівників міської ради, як орган місцевого самоврядування, прибрати будь-яку політичну символіку з приміщення міської ради. Надалі тут буде лише державна символіка. Ще одне прохання: у приміщенні виконавчого комітету КМР взагалі виключаємо всяку політику. Особисті погляди кожного — у позаробочий час, поза межами цієї будівлі.

— На що конотопцям очікувати найближчим часом?

— Очікувати на мир, затишок і благополуччя. А робота — це робота.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: