42,2 % населення Конотопського району вже обрали свого сімейного лікаря

 Поділитися

Поділитися в

Про це на щотижневій робочій нараді медичних працівників району повідомив головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Конотопської районної ради Анатолій Маняк.

Як зазначається на офіційному сайті Конотопської РДА, лікарі лікувально-профілактичних підрозділів Центру разом зі своїм керівником та заступником голови Конотопської райдержадміністрації Тетяною Шерудило здійснили детальний аналіз процесу підписання декларацій з населенням Конотопського району, обговорили проблемні аспекти у ході підписної кампанії та їх вирішення.

Анатолій Маняк зазначив, що серед лікарів вже виокремились лідери у підписанні декларацій, яких, станом на 06.08.2018, укладено 11231 (42,2 % від населення району), та зосередив увагу присутніх на активізації роботи по підписанню декларацій з обслуговування дитячого населення.

Керівник новоствореного Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» також повідомив, що 02.08.2018 року до Національної служби здоров’я України подані заява та пакет документів з метою підписання угоди про співпрацю, адже тільки ті заклади, які виконали всі умови та уклали договір з НСЗУ, зможуть отримуватимуть фінансування за новим механізмом.

Нагадаємо, Конотоп пасе задніх за показником запровадження медичної реформи. За даними, оприлюдненими у липні, статистика підписаних декларацій із лікарями первинної ланки становила лише 0,1%.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: