Художественная ковка

4 ключових процеса, що реалізуються системою управління транспортом TMS

Суспільство | 11:54, 1.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Впровадження на виробництві системи управління перевезеннями надасть вашому бізнесу рентабельність і ефективність. Детальніше в нашій статті.

Популярність використання TMS системи управління транспортом неухильно зростає в останні кілька років. Проте, її використання ще не досягло тієї точки, коли професіонали цієї сфери назвуть її незамінною для свого бізнесу. Фактично, недавні дослідження показали, що тільки близько 45% вантажовідправників використовують TMS системи для управління своїми операціями. При цьому багато хто з них все ще використовують старі версії без оновлень. Можливості такої системи можна вивчити на сайті https://quantum-int.com/uk/qguar-tms-avtomatizaciya-transportu/ компанії Квантум, де детально описані особливості її впровадження, застосування, а також переваги і перспективи використання.

Сучасні можливості TMS систем

Представлені сьогодні на ринку спеціалізовані системи для логістики неможливо недооцінювати. Новітні системи, доступні на ринку, не обмежуються можливостями збору даних та звітності. Менеджери з логістики та 3PL тепер використовують системи управління транспортом для всієї операції доставки, яка включає в себе 4 ключових процесу:

  1. Планування і прийняття рішень. Управління транспортною логістикою надає життєво важливу інформацію в режимі реального часу, що дозволяє фахівцям з перевезень планувати і приймати рішення відповідно до заданого набором параметрів. До них відносяться вибір між перевізниками на транспортні витрати, більш короткі маршрути і менше зупинок на цьому шляху.
  2. Виконання планів транспортування. TMS система управління перевезеннями дозволяє швидше і простіше виконувати плани транспортування за рахунок автоматизації життєво важливих функцій: прийняття тарифу перевізника, диспетчеризація і EDI.
  3. Видимість. TMS спрощує для менеджера з логістики можливість відстеження вантажів в дорозі, щоб всі учасники, включаючи клієнта, точно знали, де знаходяться вантажі в будь-який час. Менеджери з логістики мають доступ до цієї інформації, починаючи від пункту A і до прибуття в пункт B, митного оформлення, а також виставлення рахунків і бронювання.
  4. Звітність. Більшість TMS мають функцію звітності за ключовими показниками ефективності логістики, яка дозволяє легко вимірювати продуктивність.

Автоматизоване управління транспортом приносить необхідну рентабельність і ефективність вашого бізнесу.

Переваги впровадження системи

Найбільшою і, очевидно, найбільш бажаною перевагою, пропонованими TMS системами, є економія витрат, що призводить до збільшення ROI. Дослідження ARC Advisory Group показало, що автоматизація транспортної логістики дозволяє заощадити приблизно 10-15% витрат. Користувачі пов’язують економію з більш низьким вибором режимів витрат, кращої маршрутизацією і поліпшеними умовами для переговорах про закупівлі. TMS робить це можливим, отримуючи інформацію про вартість від різних постачальників.

Ринок TMS знаходиться на стадії активного розвитку, і у нього є багато перспективних можливостей для подальшого зростання і розвитку.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: