23 травня на Сумщині стартує ЗНО

Суспільство | 18:40, 15.05.2017
 Поділитися

Поділитися в

За словами директора Харківського центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА, цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання проходитимуть майже 6,5 тисяч абітурієнтів Сумщини, що на тисячу менше, ніж минулоріч.

«Ми мусимо взяти до уваги те, що Міністерство освіти та Кабінет Міністрів України прийняли рішення, що для вступу у ВНЗ у 2017 році можна використовувати сертифікати 2016 року», – зазначив він.

Графік проведення ЗНО наступний:

українська мова і література – 23 травня

іспанська мова – 25 травня

німецька мова – 25 травня

французька мова – 25 травня

англійська мова – 29 травня

математика – 31 травня

історія України – 2 червня

російська мова – 6 червня

біологія – 8 червня

географія – 12 червня

фізика – 14 червня

хімія – 16 червня.

Усього по області буде понад 30 пунктів тестування.

Упродовж 3–19 травня триває реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У цей період можуть зареєструватися лише учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і не мали змоги зареєструватися в основний період. Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Окрім звичного пакета реєстраційних документів, таким особам потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків (опікунів) тощо).

Також у додатковий період можуть зареєструватися особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту. Усю необхідну інформацію вони можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: