13 комунальних газет області зробили перший крок на шляху до роздержавлення

Суспільство | 13:03, 6.08.2016
 Поділитися

Поділитися в

В області була 21 комунальна газета, з них 13 пішли шляхом першого етапу роздержавлення.

«Облдержадміністрація та всі райдержадміністрації вчасно виконали вимоги закону щодо реформування комунальних ЗМІ та вийшли зі складу співзасновників газет. Зволікають органи місцевого самоврядування», – черговий раз наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ у коментарі журналістам Сумської регіональної дирекції НТКУ.

У 4 редакціях тривають конфлікти між засновниками – органами місцевого самоврядування – і трудовими колективами або керівниками газет. Судові тяжби та непорозуміння заважають нормально працювати газетам «Новини Тростянеччини», «Народна трибуна» у Глухові, «Полісся» у Шостці та обласній «Сумщині».

На запитання журналістів, чому окремі місцеві ради не поспішають виконувати закон, Дмитро Живицький висловив припущення, що частина депутатів і досі переконана у необхідності існування комунальних газет для висвітлення роботи влади. «Можливо, вони не поспішають, щоб довше мати якісь засоби масової інформації у себе в підпорядкуванні. Головне, щоб вчасно і правильно були виконані вимоги чинного законодавства та запобігти новим судовим позовам та скандалам», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: