120 новобранців з Сумщини поповнили лави Збройних Сил України

Суспільство | 11:00, 13.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Привітали новобранців голова обласної ради Володимир ТОКАР і заступник начальника управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

«Я дякую вам за те, що ви не ховаєтесь від військового обов’язку. Я пишаюсь вами. І впевнений, що армія додасть вам мужності, сили і ви станете справжніми чоловіками, захисниками своєї землі», – наголосив Володимир Токар.

За словами військового комісара обласного військового комісаріату, полковника  Тараса ДАВИДЕНКА, наразі на строкову службу від Сумщини йде 121 юнак. Усі вони служитимуть у лавах Збройних Сил по всій території України. В зону проведення АТО призовників відправляти не будуть.

Заступник начальника управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайло Криворотенко впевнений, що ці юнаки з честю виконають свій обов’язок перед Вітчизною та стануть однією дружньою армійською родиною, пройдуть справжню «школу життя».

«Нинішні події в Україні ще раз нагадали, що держава повинна мати сильну озброєну армію, добре навчених мотивованих воїнів, сильних військових спеціалістів, – говорив він. – Шановні новобранці! Саме ви – нове покоління українських солдатів. Багато в чому від вас залежить, якою бути українській армії завтра. І ваше завдання на наступний рік – загартовуватися, опановувати військову справу. Нехай служба для вас буде мирною».

Самі юнаки під час урочистих проводів згадували своє життя до армії і готувалися з честю служити в лавах ЗСУ. Наприклад, Дмитро ЦЕХМИСТРЕНКО з міста Охтирка вирішив піти в армію відразу після школи.

«Щоб захищати свою Україну, рідних, близьких – нам, чоловікам, необхідна військова підготовка. Тому я тут», – розповів він.

З подібним настроєм стояв у колоні з товаришами і Олександр БУРЛІЄВ з села Діброва: «Подумав, що ховатися не буду, адже треба виконати обов’язок перед Батьківщиною. Вдома з нетерпінням мене очікуватимуть батьки та дівчина».

Вчорашні школярі пройшли урочистою колоною під звуки військового маршу з гордістю. Адже вже зовсім скоро вони опановуватимуть військову справу, щоб стати гідними нащадками нашого роду козацького – захисниками України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: