Конотопські школярі відзначені лейблом за участь у міжнародній навчальній програмі

 Поділитися

Поділитися в

Учні Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 отримали лейбл за участь у проєкті “Покажи багатства своєї країни” у рамках програми eTwinning Plus.
Представники нашого навчального закладу презентували для партнерів з Тунісу, Хорватії, Італії, Македонії, Вірменії та ін. особливості національного менталітету та надбань мистецтва України й дізналися про культурні скарби решти учасників проєкту.
Довідково

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Україна долучилася до програми в 2013 р. у рамках Східного партнерства ЄС. Протягом року в eTwinning взяли участь 77 шкіл із різних українських областей. Для цього було створено спеціальний робочий простір – онлайн-мережу eTwinning Plus, куди також увійшли Грузія, Молдова, Азербайджан, Вірменія та Туніс.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: