Українців закликають провести 1 вересня без телебачення

Суспільство | 09:44, 28.08.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Жителів України закликають на один день, 1 вересня, відмовитися від перегляду телевізора у рамках акції День без ТБ, повідомляє громадська ініціатива Маніпуляціям – ні.

 

"Маніпулятивні технології на нашому телебаченні використовуються в різних варіантах, а жертвами їхнього впливу стають саме ті люди, які не хочуть оцінювати критично інформацію з екрану. Тому лише усвідомлення єства маніпулятивних технологій приведе до зниження їх ефективності і можливої часткової відмови від них", – заявив засновник ініціативи Артем Стельмашов.

 

За його словами, проведення такої акції змусить редакторів українських телеканалів задуматися про політику каналу, а також частково змінити її.

 

"Пропонуємо 1 вересня бойкотувати перегляд ТБ. Закликаємо припинити "згодовувати" нам з екранів той мотлох, який телевізійні боси ніколи не дозволили б дивитися своїм дітям, – брехливі "джинсові" новини, низькопробні серіали, скопійовані шоу. Ми вимагаємо надавати правдиву і об’єктивну інформацію. Який сенс дивитися телевізор, якщо з його екрану лише брешуть і ще й маніпулюють нами без сорому і совісті?"  – підкреслив активіст.

 

Варто зазначити, що така акція проводитиметься вже втретє.

 

Як повідомляли ЗМІ 22 серпня, закон про мови дійшов до телебачення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: