Регіонал: Спостерігачі пересвідчаться, що вибори пройдуть за європейськими стандартами

Суспільство | 09:40, 28.08.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Міжнародні спостерігачі, які працюватимуть в Україні під час парламентських виборів, зможуть особисто пересвідчитися, що виборчий процес буде проходити згідно із законом і на рівні європейських стандартів, заявив депутат Партії регіонів Іван Попеску.

"Президент, уряд, МЗС, правляча коаліція таПартія регіонів запросили спостерігачів від різних міжнародних організацій, від різних країн для того, щоб вони приїхали в Україну і мали можливість пересвідчитися, що виборчий процес у нас проходить на рівні європейських стандартів, ми виконуємо закон про вибори, і ми готові довести, що Україна – європейська держава ", – цитує політика прес-служба Партії регіонів.

Він повідомив, що на рівні ЦВК вже були зареєстровані представники Парламентської асамблеї та Чорноморського економічного співробітництва.

"Є заяви від Угорщини, від Чехії, інших європейських держав, які приїдуть або через місію відповідних країн або через місію ОБСЄ, або місію ПАРЄ. Це свідчить про інтерес, який проявляють вони до виборчого процесу в Україні. Оскільки від виборів у кожній країні залежить її подальша європейська інтеграція. А у нас, сподіваємося, вибори отримають найвищу оцінку. І після цього ми підпишемо Угоду про асоціацію, у тому числі й щодо створення ЗВТ, а також – лібералізації безвізового режиму ", – додав він.

"Тому ми раді, що міжнародні спостерігачі приїжджають – вони переконаються у проведенні чесних виборів і в тому, що Україна готова дотримуватися європейських, світових стандартів", – резюмував Попеску.

Раніше, 23 серпня Президент України Віктор Янукович заявив, що вибори до Верховної Ради 28 жовтня повинні пройти чесно, прозоро – з дотриманням усіх демократичних норм і на високому організаційному рівні, щоб у міжнародних спостерігачів не виникло ніяких зауважень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: