На підприємстві «Сумихімпром» почалася санація

Суспільство | 11:19, 6.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

Найбільший в Україні завод з виробництва фосфатних добрив «Сумихімпром» практично повністю переходить під контроль бізнесмена Дмитра Фірташа.

 
На даний момент на підприємстві почалася процедура санації, рішення про яку було прийнято Господарським судом Сумської області 30 жовтня. У ході санації чотири з п'яти місць у комітеті кредиторів зайняли компанії, які вважаються «лояльними підприємцю».
 
Зараз, як розповів арбітражний керуючий підприємства Роман Марченко, реєстр кредиторів підприємства «Сумихімпром» включає 45 компаній, які вимагають повернення близько 1,4 мільярдів гривень боргу. Роман Марченко підкреслив, що на даний момент 100% акцій підприємства належить Фонду держмайна. Початок процедури санації дозволяє зайнятися пошуком потенційного інвестора. План санації буде підготовлений до кінця року. Експерти вважають, що його узгодження із зацікавленими сторонами і затвердження судом буде здійснено не раніше весни 2013 року.
 
Експерти впевнені, що «Сумихімпром» цікавий Дмитру Фірташу як потужне підприємство з виробництва двоокису титану. Швидше за все саме виробництво двоокису титану і стане основним напрямком діяльності підприємства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: