Кравчук – журналістам: Із законом про наклеп вам буде складно писати і говорити

Суспільство | 13:26, 21.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

У разі прийняття скандального закону про наклеп журналістам стане важко працювати, впевнений глава Конституційної асамблеї і колишній президент України Леонід Кравчук.

"Дати такий закон – вам тоді буде складно в цілому писати і говорити. Я вважаю, що це передчасне обговорення, і в цілому не пов'язане з принципами демократії, свободи слова і верховенства прав, як такого", – заявив він.За його словами, такі рішення виносяться на обговорення з метою провокації.Водночас, секретар Конституційної асамблеї Марина Ставнійчук заявила про відсутність перспектив у даного законопроекту. "Перспектив прийняття в цілому немає", – наголосила вона.
Як повідомлялося вчора, 20 вересня, Європейський Союз закликає українську владу не поспішати із внесенням змін до Кримінального кодексу, спрямованими на криміналізацію відповідальності за посягання на честь і гідність людини, тим більше під час виборчої кампанії.


Нагадаємо, 18 вересня Рада прийняла в першому читанні законопроект, що передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за наклеп та розповсюдження завідомо неправдивих відомостей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: