Компанія сина Богатирьової регулярно виграє тендери Мінохоронздоров’я

Суспільство | 17:17, 11.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Повідомляється, що компанія «Фармстандарт-Біолік», до складу акціонерів якої входить син міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, регулярно виграє державні тендери із закупівлі медпрепаратів.
Так, Міністерство охорони здоров'я України в липні уклало ряд угод за результатами тендерів. МОЗ відібрав кілька компаній для закупівлі медпрепаратів для дітей, які хворі на хронічні вірусні гепатити, а також препаратів для лікування онкологічних захворювань у дорослих. У виданні «Вісник державних закупівель» повідомляється, що загальна вартість угод склала близько 28890000 гривень.
 
Компанія «Фармстандарт-Біолік», до якої причетний син Богатирьової Олександр, підписала угоду з МОЗ на 1,4 мільйона гривень. Також угоди МОЗ підписав на 7,11 млн. гривень із ЗАТ «Альба Україна» і на 6,91 млн. гривень з ТОВ «ФРА-М», а також ще з деякими іншими фірмами.
 
Але при цьому, компанія сина Раїси Богатирьової за 2012 отримала держзамовлень від МОЗ вже на 28 мільйонів і 730 тисяч гривень, а ось в 2010 році, коли Богатирьова ще не була призначена главою МОЗ, компанія її сина отримала держзамовлення лише на 15 мільйонів гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: