ДАІ відбиратиме автомобілі у боржників

Суспільство | 13:54, 29.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

У прес-службі ДАІ Києва повідомили, що співробітники Державтоінспекції будуть затримувати і доставляти на спеціальну стоянку автомобілі боржників за кредитами або іншим заборгованостях.

 
Так, Державна виконавча служба та Державтоінспекція Києва ухвалили спільне рішення про те, що співробітники ДАІ мають право затримувати і доставляти на спецстоянку за допомогою евакуаторів автомобілі боржників, які оголошені в розшук.
 
В управлінні ДАІ Києва відзначили, що в більшості випадків вони будуть затримувати автомобілі, власники яких не розрахувалися за банківським кредитом, не виплачують аліменти або борги по квартплаті. Так, при виявленні автомобіля боржника співробітник ДАІ тимчасово затримує цей транспортний засіб та доставляє на спецстоянку. При цьому повинен бути складений акт огляду та затримання автомобіля в присутності двох свідків.
 
Варто відзначити, що у співробітників ДАІ, щоб забрати автомобіль, має бути рішення суду і постанову держвиконавця про те, що автомобіль боржника оголошений у розшук. Крім того, конфіскований автомобіль боржника можуть повернути тільки на вимогу державного виконавця.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: