27-річний регіонал переміг на виборах мера Алупки

Суспільство | 14:40, 10.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Представник Партії регіонів, 27-річний Дмитро Карнаух переміг на виборах мера Алупки, які відбулися 9 вересня.

За Карнауха проголосували 61,6%, або 1 199 мешканців Алупки, які прийшли на вибори. Друге місце зайняв висунутий партією Фронт змін Микола Рубаник, який набрав близько 13% голосів.

Карнаух з 22 травня працював секретарем Алупкінської міськради і тимчасово виконував обов'язки мера міста. У 2007 році він закінчив Таврійський національний університет ім. Вернадського за спеціальністю правознавство.

З 1991 року займається великим тенісом, призер чемпіонатів України, майстер спорту. Дмитро Карнаух – син віце-мера Ялти Сергія Карнауха.

Нагадаємо, що Алупкінська міськрада 22 травня задовольнила заяви мера Віктора Толстонога і секретаря Павла Постнікова про складення повноважень і призначила новим секретарем Карнауха. У квітні міськрада Алупки відправила Толстонога у відставку, але той в травні відновився через Ялтинський міський суд.

Той же суд у травні ухвалив оштрафувати Толстонога і Постнікова на 3 400 гривень і 2550 гривень відповідно за скоєння адміністративних корупційних правопорушень: мер був єдиним власником двох приватних підприємств, які в 2011 році отримали близько 2 млн гривень доходу, а секретар міськради з листопада 2011 року безкоштовно жив у санаторії Міністерства охорони здоров'я, завдавши здравниці збитків на суму понад 25 тисяч гривень.

Прокуратура Криму в серпні порушила кримінальну справу проти Толстонога – за підозрою у завданні 192 тисяч гривень збитку бюджету Алупки через складання недостовірних актів ремонтних робіт у будинку культури.

***

Крім того, висунутий Партією регіонів 40-річний Євген Кваснєвський переміг на виборах мера Южноукраїнська Миколаївської області, які відбулися 9 вересня.

Кваснєвський, який до виборів був секретарем міської ради, отримав 58% голосів виборців. У виборах взяли участь 8026 осіб, що складає 24,7% від загальної кількості виборців. Друге місце зайняв Валерій Онуфрієнко, набравши 18% голосів.

Нагадаємо, Южноукраїнська міська рада на сесії 7 березня достроково припинила повноваження мера Андрія Стуліна. Він назвав це рішення незаконним і обіцяв звернутися до суду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: