Вийшовши з коми, лікар із США описав потойбічний світ

Суспільство | 19:04, 10.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Американський нейрохірург після пережитої коми розповів, що зробив подорож у потойбічний світ, а саме в рай. Раніше лікар не вірив в існування потойбічного життя.
Ебен Олександр довгий час викладав у Гарварді і став шанованим лікарем. Він вважав себе християнином, проте в загробне життя не вірив. У 2008 році нейрохірург впав у кому. А коли вийшов з неї, розповів про те, що зробив подорож у потойбічний світ і побував в раю.
 
Згідно слів лікаря, вимірювання, в яке він потрапив, дуже походить на описи багатьох людей, які пережили клінічну смерть. Олександр заявив, що бачив абсолютно новий світ, і що смерть є лише частиною нескінченного подорожі. Він розповів, що ширяв високо в хмарах і бачив мерехтливих прозорих істот, які, пролітаючи, залишали за собою сліди, схожі на лінії. Від істот виходили приємні мелодійні звуки.
 
Його провідником по містичної всесвіту стала молода жінка, зовнішність якої чоловік запам'ятав у деталях: заплетене в коси коричневе волосся, темно-сині очі, високі вилиці. Жінка була одягнена в просту, але красиву одяг персикового, блакитного і синього кольорів.
 
З провідницею нейрохірург спілкувався без слів, йому добре запам'яталося те, що сказала жінка: «Тебе люблять і дорожать тобою. Боятися тобі нема чого. Ти все робиш правильно. Ми покажемо тобі тут багато чого, після чого ти повернешся назад ».
 
Незабаром супутниця Ебена Олександра привела його в «гігантську порожнечу, де було темно, але відчувалася нескінченність». «Були приємні відчуття», – сказав лікар, припускаючи, що це була обитель Бога.
 
Отямившись, чоловік став регулярно відвідувати церкву і написав книгу «Подорож нейрохірурга в загробний світ», яка вийде в кінці жовтня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: