У Росії спалахнула африканська чума

Суспільство | 14:53, 8.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

У Краснодарському краї провели лабораторні дослідження проб біологічного матеріалу живих і полеглих свиней, в результаті чого виявили вірус африканської чуми свиней.

 
Вогнище захворювання зосереджений на фермі, яка містить майже 13 тисяч тварин. За попередньою інформацією, матеріал вірусу африканської чуми свиней знайшли в тварин свиноферми № 1 ВАТ «Племзавод» ім. В. І. Чапаєва. Поголів'я цієї ферми налічує 12, 757 тисячі свиней.
 
У районі оголошено надзвичайний стан. Найближчим часом планується повне знищення всіх тварин на свинофермі. Зараз Россільгоспнагляд проводить заходи щодо локалізації та запобігання подальшого розповсюдження небезпечної інфекції.
 
Варто нагадати, що останній спалах африканської чуми на території Російської Федерації була зафіксована на початку вересня поточного року.
 
Відзначимо також, що в липні цього року в Запорізькій області було зафіксовано загибель свиней, хворих на африканську чуму. Після цього заборонили експорт свинини із Запорізької області.
 
Африканська чума передається при прямому контакті хворих та здорових тварин, через вживання зараженої продукції, кліщами, а також механічно, наприклад, у транспортних засобах. Вакцини від захворювання немає.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: