Поліція отримала список жінок, причетних до Pussy Riot

Суспільство | 14:26, 29.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Костянтин Голоскоков, який є комісаром «Наших», передав правоохоронцям лист з іменами жінок, які, можливо, мають відношення до акцій Pussy Riot.

Така інформація повідомляється на блозі Голоскокова. Джерело даних не зазначений. У посланні зазначені шість імен та міста, в яких народилися жінки. Комісар «Наших» повідомив, що, імовірно, деякі з цих жінок виступали на Лобному місці. Також серед них можуть бути ті, хто після арешту трьох дівчат з Pussy Riot давав інтерв'ю «Радіо Свобода».
 
Варто відзначити, що інтерв'ю «Свободі» давали дівчата з прізвиськами Балаклава і Кот. Учасниці Pussy Riot заявляли, що часто змінюються прізвиськами. 27 вересня Костянтин Голоскоков оголосив грошову винагороду в 50 тисяч рублів тому, хто надасть достовірні дані про учасниць скандальної групи, які ще на свободі.
 
Учасниць Pussy Riot Марію Альохіну, Катерину Самусцевіч і Надію Толоконникова в серпні цього року засудили до двох років тюремного ув'язнення за хуліганство – дівчата виступили в Храмі Христа Спасителя з піснею «Богородиця, Путіна прожени». Повідомлялося, що деякі учасниці Pussy Riot виїхали з Росії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: