В дитячих таборах відпочинку відбулося свято присвячене 22-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

Суспільство | 17:59, 21.07.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

18 – 19 липня 2012 року міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту, Конотопським міським осередком Сумського відділення Національного олімпійського комітету провів на базі дитячого оздоровчого табору відпочинку «Зорька» міжтабірну спартакіаду в яку входили змагання з футболу (юнаки), настільного тенісу (юнаки та дівчата), юніболу (дівчата).

Напружена боротьба була на всіх спортивних ігрових майданчиках на яких підтримували свій табір велика чисельність уболівальники всіх команд.

В змаганнях з футболу не зважаючи на молодший вік команди «Супутник», лише на останніх хвилинах було забито переможний м’яч,  завдяки якому команда «Зорька»  перемогла з рахунком 5:4. Перше місце дитячий табір відпочину «Зорька», друге місце дитячий табір відпочину «Супупник».

В змаганнях з настільного тенісу з підсумком юнаків та дівчат переможцем став дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце дитячий табір відпочину «Супупник».

В змаганнях з юніболу також боротьба точилась до останньої партії та навіть подачі, після рахунку 1:1 по партіям, лише в останній третій партії при рахунку 14:6 дівчата дитячого табору відпочинку «Зорька» проявили характер и перемогли з рахунком 16:14. Перше місце дитячий табір відпочину «Зорька», друге місце дитячий табір відпочину «Супупник».

В загальному підсумку переможцем спартакіади став дитячий табір відпочинку «Зорька», друге місце дитячий табір відпочину «Супупник».

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та призами. А      саме головне усі учасники змагань отримали гарний настрій, велике задоволення та позитивний заряд енергії.

Тож, таки спортивно-масові заходи є гарним прикладом здорового способу життя, залучення дітей до постійних занять фізичною культурою та спортом, оволодіння дітьми навичками з різних видів спорту

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: