У 2012 році міська рада розпочала новий етап роботи з енергозбереженням в бюджетній сфері

Суспільство | 14:53, 20.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Ліцензована організація провела енергоаудити будівель закладів галузі культури, освіти та охорони здоров’я. На підставі звітів управлінням економіки Конотопської міської ради було підготовлено інвестиційний проект «Підвищення енергоефективності в бюджетних установах м.Конотоп» та надано на розгляд до Північної екологічної фінансової корпорації «НЕФКО» (Фінляндія, м. Гельсінкі).

Проект пройшов конкурсний відбір та 11 вересня 2012 року міська рада офіційно отримала згоду корпорації  НЕФКО щодо виділення фінансування для його реалізації.

Проект передбачає впровадження комплексу  енергозберігаючих заходів на суму 1,2 млн.грн. у загальноосвітніх школах  №3 та №13; дошкільних навчальних закладах «Райдужний» та  «Ялинка»; дитячій музичній школі  №1; дорослій поліклініці;  дитячому та онкологічному відділеннях; хірургічному та  терапевтичному корпусах.

В рамках даної програми корпорація НЕФКО надає підтримку лише 10 містам  України. На сьогодні тільки 6 міст отримали погодження на одержання фінансування, –  це Львів, Житомир, Чернігів, Алчевськ, Горлівка та Конотоп. На стадії узгодження знаходяться проекти Луцька, Полтави, Павлограду та Краматорська.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: