Ревин Яр 2012: Тактика проти Хаосу. Фотозвіт

Суспільство | 10:47, 27.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

«Круто», «класно», «надзвичайно» – такими словами описали учасники цьогорічну гру «Ревин Яр», що відбулася днями на Сумщині. Організована СОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» та Сумським міським центром дозвілля молоді, уже традиційна триденна теренівка позначилася динамізмом, насиченістю і цікавими поворотами протягом всього часу.

Близько 70 молодих хлопців та дівчат поділилися на два курені, які очолили досвідчені гравці – Максим Каліш та Роман Атаманюк. З самого початку стало зрозуміло, що гра не буде нудною: через кілька годин після оголошення старту відбувся бій, а згодом – було знайдено прапор. Загалом, за три доби пройшло п’ять боїв, і, що цікаво – вперше на «Ревиному Яру» переможцем постійно виходила одна і та ж команда.

– Так склалося, що команди були практично рівноцінними у фізичному плані, але обрали дві протилежні підходи: стратегічні розрахунки та не сплановану спонтанність. Ми жартували, що зустрілись Тактика і Хаос. У результаті, перемогла тактика, – підсумував гру Роман Сазонов, її багаторічний учасник.

Щоправда, наприкінці пальму першості перехопив курінь, що програвав. Але втримати знайдений прапор суперника не вдалося.

– Цьогорічна гра набагато цікавіша, ніж минулорічна. Можливо, зміна та розширення терену вплинули на хід тернівки, а можливо прагнення обох команд перемогти. Вразило те, що наші суперники боролися до останнього. Воля до перемоги була досить міцною, – поділився один з переможців, Сергій Тиртов.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: