Райдержадміністрації прозвітували про свою діяльність

Суспільство | 12:21, 6.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині відзначається позитивна динаміка розвитку сільськогосподарської галузі. Результати діяльності райдержадміністрацій у цій галузі на 9 місяців цього року оцінювалися в ході відеоселектороного наради.

 
Згідно з отриманими даними, за даний період в Сумському регіоні було реалізовано промислової продукції на 14,5 мільярдів гривень, що на 14% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
 
Валової сільськогосподарської продукції було вироблено на 5,7 мільярдів гривень. Це на 8% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Приріст виробництва в рослинництві складає 10%, в тваринництві – 4%.
 
Збільшилися також темпи будівництва. За 9 місяців поточного року було здано в експлуатацію більше 107 тисяч квадратних метрів загальної площі житла.
 
На підприємстві «Маяк» Тростянецького району була введена в дію перша черга молочного комплексу з доїльним залом на 537 корів, у жовтні – перша черга молочного комплексу з доїльним залом на 550 корів підприємства «Велетень» Глухівського району. Також триває робота по завершенню будівництва ще 17 тваринницьких об'єктів.
 
Найвищі показники соціально-економічного розвитку демонструють Сумській, Роменський і Конотопський райони.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: