На Сумщині діє мережа клубів військово-патріотичного виховання

Суспільство | 10:10, 14.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській області розширюється мережа клубів військово-патріотичного виховання молоді, на даний момент філії діють в 6 районних центрах Сумської області.

 
Як розповів на брифінгу начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді облгосадміістраціі Олег Лата, клуби військово-патріотичного виховання діють у Глухові, Кролевці, Середино-Буді, Путивлі, Ямполі і Конотопі.
 
За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Чмиря, яке було дано на засіданні колегії облдержадміністрації, був розроблений спільний план заходів з військово-патріотичного виховання дітей та молоді на 2013 рік.
 
У створенні плану брали участь управління у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, а також обласний комісаріат.
 
Олег Лата підкреслив, що робота над створенням розгалуженої системи представництв клубів у районах буде продовжуватися. Планується також розробка Програми військово-патріотичного виховання молоді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: