Мистецький узвіз об’єднав майстрів декоративно-прикладного мистецтва Сумщини

Суспільство | 14:32, 10.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

6 вересня 2012 року об 11.00 на площі Миру з нагоди 375-ої річниці заснування міста та 69-ої річниці його визволення від німецьких окупантів – міським краєзнавчим музеєм імені О.М.Лазаревського була проведена виставка-ярмарок «Мистецький узвіз», на якому свої мистецькі твори представили місцеві майстри та гості із міст Суми, Чернігів, Шостка, Ромни, Глухів, Ямпіль.

Майстри продемонстрували свої мистецькі твори та провели майстер-класи, де конотопці та гості міста власноруч спробували себе у якості майстрів.

Відвідувачі виставки-ярмарку мали змогу ознайомитись з кращими творами декоративно-прикладного мистецтва майстрів з усієї Сумщини, зокрема на виставці були представлені: гончарство, ткання гобеленів, вишивка рушників та картин, виноробство, різьба по дереву, плетиво з рогози, вироби зі шкіри, карбування по металу, художні твори (пейзаж, натюрморт, портрет), ляльки-мотанки, писанкарство.

Гості з міста Суми, викладачі та студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського продемонстрували всім бажаючим майстер-клас з гончарства, вишивки рушників та плетіння гобеленів.

Матимемо надію, що проведення таких мистецьких виставок-ярмарок буде невід’ємним атрибутом проведення загальноміських заходів нашого міста

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: