Мистецькі вихідні тривають

Суспільство | 17:46, 13.08.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

У рамках реалізації у місті культурного проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі» з 10 по 12 серпня на площі Миру відбулись заходи за участі закладів культури міста.

10 серпня 2012 року біля міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулась концертна програма за участю духового оркестру будинку науки і техніки Конотопської дирекції залізничних перевезень. Присутні змогли насолодитись чудовими музичними творами  у виконанні аматорів духового музичного мистецтва. Для відвідувачів похилого віку  під час проведення концерту духового оркестру була запропонована ретро-танцювальна програма.

11 серпня 2012 року відбулась пісенно-гумористична програма «Конотоп скликає таланти», підготовлена учнями та викладачами дитячої музичної школи №2. Для мешканців міста було запропоновано конкурс на краще виконання веселих частівок, українських народних пісень та найвеселішої гуморески. Виявилося, що найзавзятіших жартівників, найталановитіших співаків частівок та всіх  закоханих в українську народну пісню дуже багато. Серед них: ансамблі «Чисті джерела» та «Співучі серця», просто учасники конотопчани –  Валентина Литовченко, Ніна Синкоп, Ніна Горбань, Тамара Чертова, Олександра Груздева, Галина Петрова, Марія Мельник, Микола Седрюк, Ольга Христюк та багато інших. Всім глядачам підняли настрій любителі читати гуморески: Надія Чернявська, Єлизавета Оверченко, Олександра Кондрачук.

Ведучі заходу Марина Ярмак та Марина Дудінова розповіли про невичерпну скарбницю України – народну пісню, яку знають далеко за межами нашої держави. Вона лине над світом, розносячи славу про народ, який дав їй крила.

Зачарував слухачів виступ Тетяни Паренаго глибиною думки, щирістю, багатством почуттів і настроїв. А де лунають пісні та жарти завжди є талановиті  концертмейстери –Тетяна Севастьянова та Петро Владимиров.

Українська музика, поезія та гумор – найбільш розкішні, найзапашніші з усіх гілок світової народної творчості, про що доводять такі проекти.

12 серпня 2012 року працівниками централізованої бібліотечної системи було проведено гру-лото «Чи знаєш ти рідне місто?» та представлено книжкову виставку «Конотопу – 375» (до відзначення                      375-ї річниці від дня заснування Конотопа). Підготовані бібліотекарями питання гри-лото, що складалися з чотирьох раундів та конкурсу «Чарівна скринька», викликали жвавий інтерес у відпочиваючих мешканців міста. Найбільш активні учасники гри  були нагороджені подарунками та запрошенням відвідати центральну міську бібліотеку.

Запрошуємо всіх бажаючих і надалі щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі протягом літа відвідувати культурні заходи у рамках реалізації проекту «Мистецькі вихідні в Конотопі».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: