Конкурс “Европа вокруг меня”: итоги с видом на будущее

Суспільство | 17:25, 11.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Творчий конкурс "Європа навколо мене", організований в рамках проекту "Школа молодого журналіста УКРІНФОРМу", завершився. Він став яскравим свідченням того, що, незважаючи на всі негаразди і труднощі, про які часто згадують ЗМІ, молоді люди в Україні вважають себе європейцями і не сумніваються в майбутньому власної країни.

 
Про це, за підсумками конкурсу, заявив генеральний директор Українського національного інформаційного агентства Олександр Децик.
 
"Хоча наш конкурс не претендував на певні соціологічні висновки, він став цікавим зрізом думок і почуттів української молоді та молоді з інших країн. Кожна з 54 робіт, які надійшли на розгляд журі, відображає абсолютно щирі, іноді наївні і, в той же час, на здивування мудрі почуття дітей: любов до Батьківщини, гордість за Українську державу, впевненість в його європейському майбутньому ", – сказав генеральний директор УКРІНФОРМу.
 
Він зауважив, що активність і творчі роботи всіх дітей, які взяли участь у змаганнях, не залишилися непоміченими. Кожен з конкурсантів обов'язково отримає пам'ятний диплом учасника всеукраїнського конкурсу, а автори найкращих робіт – цінні призи.
Зокрема, за підсумками засідання журі конкурсу, що відбувся в середу, 10 жовтня, прийнято рішення про нагородження шести літературних робіт як за дотримання творчих умов конкурсу, так і за репортажний пошук, глибину розкриття теми.
 
Переможцями конкурсу стали такі автори: Валерія Либань (м. Конотоп Сумської обл.) "Я – українка! Я – європейка!", Оксана-Іванна Мельник (м. Чернівці "Щоденник Німецької волонтерки", Наталя Паневская (м.Чернівці) "Привіт від Надії ", Оксана Процик (м. Тлумач Івано-Франківської обл.)" Європейська мрія п'ятнадцятірічної ", Юлія Самоха (с.Озарічі Сумської обл.)" Європа Навколо мене ", Наталя Станько (м.Тернопіль)" До Європи Гірськолижний – Крізь тепло сердець ". Приз за відеороботу присуджено Таїсії Стрінадко (м. Чернівці)" Європа Навколо нас! ".
 
Журі також звернуло увагу на фотороботи авторів Ганни Крутова (м.Київ) "На планеті Земля Європа об'єднує нас", Наталії Станько (м.Тернопіль) "Творимо історію разом!", Ганни Погорельчук (м. Лозова Харківської обл.) " Захоплівій світ Закарпатський замків ", за які будуть вручені заохочувальні призи.
"Робота у журі конкурсу виявилася досить складною, оскільки вибирати кращих довелося серед дійсно яскравих робіт. Всі діти, з творчістю яких ми ознайомилися, абсолютно талановиті. Ми читали їх твори, і ставало тепліше на душі. Це дійсно дуже цінний життєвий досвід", – зауважила член організаційного комітету конкурсу Олександра Федорчук.
 
Пам'ятні дипломи всім учасникам конкурсу будуть розіслані поштою або ж вручені власними кореспондентами УКРІНФОРМу в регіонах. Цінні подарунки та заохочувальні призи переможці також зможуть отримати особисто в центральному офісі агентства у столиці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: