Нові рахунки за електроенергію: що змінилося

Споживач | 19:00, 27.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Жителі Сумської області отримали рахунки від нового постачальника електроенергії ТОВ «ЕНЕРА СУМИ». Платіжки доставила ПАТ «Укрпошта». Про це повідомляється на сайті компанії «ЕНЕРА СУМИ«.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується протягом 5 робочих днів з моменту отримання, але не пізніше 20 календарного дня після закінчення розрахункового періоду. Такі вимоги Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Враховуючи незручності, які спричинені затримкою друку рахунків, просимо сплатити за спожиту в січні електроенергію до кінця лютого.

У зазначений вище термін жодних санкцій ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» як постачальник не застосовуватиме.

Особові рахунки залишились такими ж, як і в ПАТ «Сумиобленерго». Реквізити постачальника – нові, а також незначно змінився зовнішній вигляд рахунків.

  1. У рахунках від ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» зазначені нові реквізити постачальника. Коли Ви обираєте ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» при оплаті у банках, платіжних терміналах або через інтернет, ці дані відображаються автоматично.
  2. Крім звичної плати за постачання електроенергії, тепер окремо вказана вартість її розподілу. Вона входить в загальну суму оплати.
  3. Також у платіжках є додатковий рядок штрафних санкцій. Даний блок не використовується, але він передбачений в Законі України «Про житлово-комунальні послуги».

Тож вчасно розраховуйтеся за надані послуги. Адже це зекономить наш і Ваш час, Ваші кошти та гарантує безперебійне електропостачання!

  1. EIC-код – це код енергетичної ідентифікації суб’єкта ринку електричної енергії та/або точки комерційного обліку.

Їх автоматично присвоїли усім лічильникам в Україні. Потрібні ці коди для ідентифікації точки обліку споживача в базах даних. Вони унікальні й не змінюватимуться.

  1. Номер особового рахунку не змінився.
  2. У нижній частині платіжки є графа, в якій ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» надає інформацію щодо частки кожного джерела енергії у загальній структурі обсягу купленої електричної енергії за обсягом виробництва та вартості у 2018 році.

Постачальник розміщує цей інформаційний рядок на виконання Постанови НКРЕКП від 30. 05. 2013 № 642 «Про підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії».

  1. У рядку «До сплати» зазначена сума платежу за спожиту електроенергію.
  2. У рядку «Разом» вказана загальна сума платежу за спожиту електроенергію і рекомендованого платежу.

Якщо з якихось причин споживач не отримав рахунок або загубив платіжку, він має можливість заплатити за спожиту електроенергію навіть без паперового рахунку. Потрібно лише знати номер свого особового рахунку і обрати спосіб оплати, який підходить Вам найбільше.

«Невдовзі розробники допрацюють Особистий кабінет ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», в якому Ви зможете зареєструватися і отримувати рахунки за електроенергію в електронному вигляді.

Перепрошуємо за тимчасові незручності, які виникли під час перехідного періоду в рамках впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії», — йдеться в повідомлені.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: