Німецькі партнери пропонують дітям конотопських захисників літній відпочинок за кордоном

Суспільство | 12:16, 11.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Волонтер з Німеччини Грант КАРМІН зустрівся із заступницею міського голови Світланою САМСОНЕНКО, щоб обговорити деталі відпочинку дітей конотопських захисників в Німеччині у серпні цього року, інформує Конотопська міська рада. Грант КАРМІН акцентував, що вік дітей має бути не менше 9 років і до 16 років включно.

Відпочинок розраховано на 20 дітей з 7 по 18 серпня коштом запрошуючої сторони. Усі попередні домовленості з німецькими посадовцями проведено, і у Рімбаху вже чекають на маленьких українців.

Оплачує поїздку і відпочинок німецька сторона, з нашого боку буде здійснюватися оплата перевізника з міста Рівного до Конотопа й у зворотному напрямку. Супроводжуватимуть дітей координатори-освітяни, їхатиме також лікар і перекладач.

У липні наш німецький гість планує приїхати до Конотопа знову, а до цього часу Світлана САМСОНЕНКО буде тримати дане питання на особистому контролі. Освітяни підбиратимуть групу дітей та супроводжуючих, вирішуватимуть основні організаційні питання. Комунікація з містером Грантом буде здійснюватися через заступницю міського голови.

До речі, завдяки містеру ГРАНТУ, його співпраці з одним із друкованих німецьких видань, про пропозицію міста Рімбах щодо літньої подорожі українців дізналася значна кількість мешканців інших міст Німеччини, а отже, завдяки їхнім донатам, конотопські діти зможуть комфортніше провести свій закордонний відпочинок.

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: