Незабаром у Конотопі гуманітарну допомогу зможуть отримати особи віком 69+

Допомога | 12:23, 27.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

У понеділок, 26 вересня, відбулось чергове засідання гуманітарного штабу, повідомляє Конотопська міська рада. Обговорювали питання щодо визначення категорій громадян для видачі гуманітарних наборів від держави та інших благодійних організацій.

Тож було вирішено продовжити видачу гуманітарних наборів особам з інвалідністю 1 та 2 груп(повторно) та внутрішньо переміщеним особам, які раніше не отримували гуманітарні набори від AVSI; після пакування гуманітарних наборів допомогу також отримватимуть особи віком 69+.

Станом на 26 вересня до Конотопської громади через РВА надійшло 5000 наборів, попередньо отримано і видано 967 наборів соціально незахищеним категоріям громадян за рішенням Гуманітарного штабу.

Як обіцяють в РВА, набори від держави Конотоп буде отримувати і надалі, в цілому планується отримати та видати мешканцям Конотопської громади понад 32 000 наборів.

Також розглянувши клопотання від комунальних підприємств та лікарень, прийнято рішення – задовольнити зазначені потреби у продуктах харчування для видачі працівникам підприємств.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: