Незабаром світ побачить книга про одне з найстаріших підприємств Конотопа

Суспільство | 15:45, 13.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Автор книги «Історія славетного заводу» про Конотопський електромеханічний завод «Червоний металіст» – Микола Павлович Матвієнко  ексдиректор інституту «Автоматвуглерудпром» заводу «Червоний металіст», кандидат технічних наук, почесний громадянин м. Конотоп та Конотопського району.

У цьому історичному дослідженні автор описує створення славетного заводу «Червоний металіст», його роботу, починаючи від 1916 року як снарядного заводу, і те, як він перетворювався на завод із виготовлення засобів автоматизації й техніки безпеки для вугільної і гірничорудної промисловості.

Показано його сходження до світової слави, довголітню плідну роботу та сучасний стан справ на підприємстві.

Книга буде цікавою конотопчанам, які працювали на славетному заводі, їхнім родичам та нащадкам, а також усім, хто цікавиться історією одного з найстаріших та найпотужніших промислових підприємств міста Конотоп.

У книзі йдеться про славетні трудові династії заводчан, згадуються добрим словом заслужені робітники, інженерно-технічні працівники цехів та відділів підприємства, інституту «Автоматвуглерудпром», численних підрозділів заводу, об’єктів соцкультпобуту.

Дослідження містить ряд унікальних спогадів працівників заводу, понад  800 ексклюзивних фото, що відображають не тільки виробниче життя трудових колективів заводу, але й культуру, спорт, дозвілля заводчан у різні періоди історії підприємства.

Формат книги – А4

Палітурка – тверда, ламінована, кольорова

Ілюстрації – чорно-білі історичні фото

Кількість сторінок – 352

Мова – українська

Kод  – ISBN

Ціна – 250 грн

Заявки на придбання книги приймає

Матвієнко Микола Павлович (068) 076-13-60

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: