Неодноразово судимий конотопець знову постав перед судом

Правосуддя | 13:09, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Конотопською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 24-річного молодика, який переважно обкрадав та ошукував своїх знайомих.
Попри молодий вік, обвинувачений вже був 7 разів засуджений за крадіжки та незаконне заволодіння транспортним засобом. Після чергового звільнення з місць позбавлення волі молодик продовжив свою злочинну діяльність. Увійшовши в довіру до чоловіка похилого віку, він зголосився зняти йому кошти в банкоматі. Коли одержав від потерпілого банківську картку та пін-код, чоловікові зняв 1 тис. грн, при цьому собі забрав 7 тис. грн. Більш того, у банківських рахунках чоловіка молодик змінив фінансовий номер мобільного телефону на свій, відтак безперешкодно міг перераховувати собі кошти. У такий спосіб упродовж 4 місяців він заволодів понад 17 тис. грн.
Судили чоловіка також за викрадення цінних речей із приміщень. Одного разу він обікрав іншого чоловіка похилого віку, з яким розпивав спиртні напої. Коли той заснув, обвинувачений виніс із комори всі цінні речі. У жінки похилого віку він вирвав із рук мобільний телефон, у неповнолітнього знайомого під приводом здійснити дзвінок взяв смартфон, з яким втік.
У суді обвинувачений визнав провину у всіх інкримінованих злочинах, частково відшкодував потерпілим збитки. Суд погодив укладену між обвинуваченим та прокурором угоду та засудив чоловіка до 5 років 5 місяців позбавлення волі (ч. 2 ст. та ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 190 та ч. 3 ст. 186 КК України).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: