Найближчим часом до Конотопа з області надійдуть гуманітарні набори, – Артем Семеніхін

 Поділитися

Поділитися в

У середу, 13 квітня, на черговому засіданні Гуманітарного штабу при Конотопській міській раді обговорили питання щодо подальшого надходження гуманітарної допомоги до Конотопської міської громади, її облік, розподіл та формування запасу на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пов`язаних з російською агресією.

Присутній на засіданні міський голова Артем СЕМЕНІХІН повідомив, що найближчим часом до Конотопа централізовано з області  надійдуть гуманітарні набори для конотопців, які розраховані на місяць для забезпечення потреб однієї родини. Гуманітарним штабом прийнято  рішення – рекомендувати містянам заощадливо ставитися до гуманітарної допомоги, створювати продуктові запаси на випадок непередбачуваної продовольчої кризи.

Для зняття деяких питань надходженння гуманітарної допомоги, міський голова зауважив, що Сумська обласна військова адміністрація наразі працює у тісній співпраці із Полтавською обласною військовою адміністрацією, тому  надходження гуманітарної допомоги з Полтави до Конотопа заздалегідь погоджуються з керівництвом Сумської області.

Також члени Гуманітарного штабу розглянули питання продовження формування продовольчих запасів на складах, де здійснюється їх облік та зберігання, з метою подальшого забезпечення потреб містян у разі необхідності.

Обговорили і роботу гуманітарних центрів, видачу гуманітарної допомоги визначеним категоріям громадян; питання щодо переміщення одного з гуманітарних центрів. За рішенням Гуманітарного штабу – до кінця поточного тижня графік роботи гуманітарних центрів та їх місце розташування змінюватися не буде.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: