Науковців запрошують до участі у “Конотопських читаннях”

Наука | 12:45, 9.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Конотопський міський краєзнавчий музей ім_О_М_Лазаревського  запрошує взяти участь у роботі «ХІІІ Конотопських читань», що відбудуться 22 вересня 2022 року  у режимі онлайн.

Тематичні напрями читань:

 • Конотоп у контексті історії України XVII – XXст.
 • Історико-туристичний потенціал Конотопщини.
 • Історичні постаті України і Конотоп.
 • Історія козацтва та Гетьманщини;
 • Історія Конотопської битви 1659 року та військова історія краю
 • Видатні особистості історії культури і науки краю.

Актуальні проблеми сучасної музейної та пам’яткоохоронної справи, краєзнавства, літературознавства на Конотопщині.

Планується видання наукового збірника матеріалів читань.

Матеріали приймаються до 1 серпня 2022 р. з врахуванням наступних вимог:

 1. Доповідь обсяг роботи – до 5-6 сторінок тексту, набраного в текстовому редакторі Word з розширенням *doc; шрифт TimesNewRoman, кегль 12, інтервал 1,5; поля 20 мм з усіх боків, відступ по абзацу – 1 см; формат сторінки – А4; сторінки без нумерації.
 2. На першій сторінці у правому верхньому кутку – ім’я, прізвище автора (шрифт жирний – Галина Луцик), у дужках (назва міста: Київ), посада, вчене звання. (шрифт звичайний, без курсиву та підкреслювання), назва організації.
 3. Назву доповіді друкують великими літерами по центру листа, шрифт напівжирний, без курсиву та підкреслювання. Від тексту назва відступ однією вільною строчкою зверху донизу.
 4. Індекси посилань у тексті у квадратних дужках звичайними цифрами ( напр.: [1, 10], де перша цифра – номер джерела в списку, друга – сторінка (сторінки), в посиланнях на архівні документи інформація подається через кому (напр. ЦДІАК України, ф. Р-1231, оп. 1, спр. 1, арк. 12 зв.);

– графіка (ілюстрації, графіки, схеми в кількості не більше 5 одиниць) окремим файлом кожна з розширенням * jpg або *. tiff, розмірність 200 dpi, розміром 10х15 см, де 10 см, базова сторона.

 1. Список літератури додається наприкінці викладу основного матеріалу доповіді.
 2. Роботи подаються в роздрукованому вигляді та на електронному носії.
 3. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня та електронна адреси, індекс, телефон, місце роботи або навчання, науковий ступень, посада).

Оргкомітет залишає за собою право відбору статей для включення їх до збірниката до програми Читань. Про схвалення матеріалу до друку та включення його до програми конференції організатори зобов’язуються повідомити не пізніше 1 вересня 2022 року.

За зміст поданого матеріалу відповідальність покладається на авторів. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів. Матеріали надіслані після 1 серпня 2022 р. не приймаються.

Доповіді та заявки для участі надсилати не пізніше зазначеного терміну на поштову адресу: 41615, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Садова, 2 або електронну адресу: kon.muzei@ukr.net

Робоча мова наукових читань українська.

Час, місце реєстрації і проведення читань будуть повідомлені у запрошенні, яке буде надіслано кожному учаснику після підтвердження ним участі у наукових читаннях.

Довідки за тел.: (05447) 2-31-27.Моб. телефон 096-875-25-41.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: