Наступного тижня конотопчани зможуть доєднатися до написання радіодиктанту національної єдності

Суспільство | 15:00, 5.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Радіодиктант національної єдності проходить щороку в День української мови та писемності – 9 листопада. Прозвучить диктант в ефірі радіо і цього року, традиційно його начитують видатні українці.

Автором тексту Радіодиктанту національної єдності у 2022 році стане українська письменниця та режисер, член Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Час проведення диктанту – 11:00 за київським часом.

“Цьогорічний радіодиктант – це насамперед українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям “Українського радіо” до радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. На сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні відбувається не лише за збереження наших територій, війна відбувається за збереження нашої ідентичності. Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас”, – зазначив член правління “Суспільного” Дмитро Хоркін в ефірі “Українського радіо”.

Написання радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. Також у різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які мешкають за кордоном.

 

Джерело

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: