«НАШ КРАЙ»: «Діагностичний центр у Шостці має працювати»

Актуально, Медицина | 13:25, 3.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Діагностичний центр у Шостці – важливий медзаклад для всієї півночі Сумщини. Щороку він обслуговує майже 50 тисяч пацієнтів. Сюди на діагностику приїздять не лише з різних куточків регіону, але й із сусідніх областей.

Нещодавно постало питання реорганізації закладу, шляхом приєднання до фтизіопульмонологічного медичного центру, що у Степанівці Сумського району. У шосткинському закладі таким рішенням були обурені. Адже це призведе до втрати кадрового потенціалу. Крім цього, наразі у центрі працює сучасне обладнання, яке допомагає у діагностиці коронавірусу. Тож питання реорганізації не на часі, говорять лікарі.

За пропозицією фракції партії «НАШ КРАЙ», депутати обласної ради не підтримали це рішення та перенесли розгляд на квітень наступного року.

Питання на розгляд сесії винесено завчасно та без відпрацювання спільних дій Шосткинської міськради, обласної ради та профільного департаменту. У липні цього року ми проводили нараду щодо можливості подальшого функціонування Шосткинського діагностичного центру в тому статусі, в якому він є зараз. І піднімати це питання сьогодні – не на часі. Медичний заклад потрібен людям у тому вигляді, який він має нині,  – зазначив під час сесії голова обласної організації партії «НАШ КРАЙ» Валентин Добров.

Підтримує позицію депутатів і міський голова Шостки Микола Нога. Він, зокрема, зазначає, що міська влада до квітня наступного року відпрацює механізм підтримки і додаткових медичних послуг, для того, щоб економічна ситуація в цьому закладі покращилась.

За цей час ми заключимо з НСЗУ договори на нові пакети послуг, переглянемо штатний розклад. У нас прекрасний кадровий потенціал. Це дуже досвідчені спеціалісти. Обладнання – найкраще. Наш діагностичний центр потрібен людям. І це той випадок, коли депутати перш за все подумали про них!, – говорить директор закладу Світлана Стенько.

Медична галузь – одна з пріоритетних для «НАШОГО КРАЮ». Партійці твердять: і надалі будуть відстоювати інтереси та права громадян. Говорять:  реорганізовувати діагностичний центр, який важливий для півночі Сумщини, особливо в період пандемії, не можна.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: