Нардепів Гузенка і Герегу запідозрили в корупції

Суспільство | 13:39, 13.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Національне агентство з питань запобігання корупції склало адміністративні протоколи про недостовірні дані в декларації щодо депутатів Верховної Ради Максима Гузенка і Олександра Гереги.

Про це повідомляє НАЗК, передають Українськi Новини.

Протоколи стосовно двох народних депутатів склав заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Артем Ситник.

Депутати вказали недостовірні відомості у декларації за 2020 рік.

Гузенко не вказав квартиру в місті Суми, що належить його дітям на підставі договору дарування, укладеного ним як їх представником.

Також він не зазначив вартість п’яти транспортних засобів, які йому належать.

Герега не вказав відомості про вчинені ним два разові видатки, розмір кожного з яких перевищує 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

У зв’язку з виявленими ознаками адміністративного правопорушення складено протоколи за ч. 4 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протоколи направлено на розгляд суду.

Загалом з травня 2022 року НАЗК склало вже п’ять адмінпротоколів стосовно народних депутатів через внесення ними до декларації недостовірних відомостей.

Раніше було складено та направлено до суду протоколи стосовно народних депутатів Миколи Тищенка, Романа Мулика та Олексія Кузнєцова.

Як повідомляли Українськi Новини, Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Печерського районного суду Києва адміністративний протокол стосовно депутата Верховної Ради Миколи Тищенка (фракція “Слуга народу”) за недекларування автомобіля Mercedes.

 

НАЗК склало адмінпротокол на “слугу” Гунька, який отримав у подарунок від свого помічника годинник Breguet.

 

Підписуйтесь на нас у Telegram