НАРДЕПИ ВІД СУМЩИНИ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ РЕГІОНУ

Влада | 17:02, 23.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Народні обранці разом із керівництвом облдержадміністрації під час спільної наради розглядали актуальні питання життєдіяльності області.

Зокрема йшлося про необхідність вирішення наразі особливо гострого і болючого для області питання щодо виплати заборгованості заробітної плати вчителям та медикам у деяких районах області.

За словами директора обласного Департаменту фінансів Олени БАТРАЧЕНКО, на сьогодні в області не виплачена заробітна плата в обсязі майже 16 мільйонів гривень, з них близько 3 млн грн – це зарплата працівникам бюджетної сфери за серпень, більше 10 млн грн – вересневий борг і близько 3 млн грн – жовтневий. Найбільша сума боргу – в галузі охорони здоров’я – понад 14 млн грн.

Учасники наради спільно обговорювали шляхи вирішення цієї проблеми, зокрема, можливості залучення бюджетів міст, сіл, селищ та ОТГ для фінансування центральних районних лікарень, пошук коштів з обласного бюджету тощо. Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК зазначила, що питання це критичне і його варто вирішувати спільно.

Народні депутати від Сумщини запевнили, що готові допомагати вирішенню цього та інших важливих соціально-економічних питань області на своєму рівні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: