На Сумщині зайнято 80% “ковідних” ліжок

 Поділитися

Поділитися в

Станом на 13 жовтня до помаранчевої зони епідемічної небезпеки віднесено 16 регіонів, серед яких і Сумська область, рівень госпіталізацій перевищено в 14 регіонах. Найвищий рівень захворюваності в Чернівецькій області — 817 на 100 тис. населення, Луганській — 802, Харківській — 571, Сумській — 583.

Нинішня пандемічна хвиля заражень в Україні почалась раніше, ніж прогнозували в МОЗ, і за своєю інтенсивністю вже наближається до показників осені 2020-го.

Під час апаратної наради при міському голові начальник управління охорони здоров’я Олена ЧУМАЧЕНКО повідомила, що ситуація з захворюваністю на коронавірус стрімко погіршується. Станом на 9 жовтня на Сумщині реєстрували перевищення трьох індикаторних показників, а перевищення двох вже є підставою віднесення до червоної зони: «Найгірша ситуація в державі саме по Сумській області, разом із тим є ще дві області, які відповідають на сьогоднішній день червоному рівню, але мають перевищення лише двох показників: Житомирська та Херсонська області».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: