На Сумщині заборонено підвищувати ціни по продукти

Суспільство | 16:47, 2.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

​​На Сумщині закладам торгівлі та виробникам заборонено підвищувати ціни на основні продукти харчування та непродовольчі товари.

Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький підписав розпорядження «Про заходи щодо стабілізації торговельного обслуговування населення в умовах воєнного стану». Про це інформує Сумська обласна військова адміністрація.

  «З метою стабілізації торговельного обслуговування населення в умовах воєнного стану, обмежених ресурсів для забезпечення населення товарами першої необхідності в достатній кількості за економічно обґрунтованими цінами заборонити всім суб’єктам господарювання, у тому числі виробникам, оптовим постачальникам, закладам роздрібної торгівлі здійснювати підвищення цін (оптових та роздрібних) на основні продукти харчування та непродовольчі товари (за номенклатурою згідно з додатком) більше розміру, що діяв на дату, яка передує даті введення в дію воєнного стану в Україні», − йдеться в розпорядженні.

Крім того, Дмитро Живицький доручив районним військовим адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування:

1) забезпечити норми відпуску окремих товарів в одні руки, виходячи з можливостей виконання постачальниками договірних зобов’язань, фактичних графіків поставок цих товарів, наявних товарних запасів та споживчого попиту;

2) разом із органами, що здійснюють на території області заходи правового режиму воєнного стану, в межах компетенції забезпечити постійний контроль за дотриманням встановлених обмежень щодо обсягів реалізації продукції та цін на неї всіма суб’єктами господарювання на території відповідних населених пунктів.

У разі виявлення порушень притягати суб’єкти господарювання та їх посадових осіб до відповідальності згідно з вимогами Законів України «Про правовий режим воєнного стану».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: