НА СУМЩИНІ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ СТВОРЕНО 7732 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Суспільство | 10:13, 17.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час засідання у форматі «круглого столу» щодо легалізації праці доповіла тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації доповіла Ірині КУПРЕЙЧИК заступник директора обласного Департаменту соціального захисту населення Олена ЗАЯЦ.

Питання створення нових робочих місць на Сумщині не втрачає своєї актуальності, адже це один із шляхів економічного зростання області, розвитку роботодавця, а також зайнятість та добробут кожного жителя, – зазначила Ірина Купрейчик.

Як повідомила Олена Заяц, з початку року в області створено 7732 нових робочих місць, із них: у юридичних осіб – 5376, у фізичних – 2356. Рівень виконання річного завдання склав79,2 %.

Найбільше створено робочих місць у Липоводолинському районі – 167 одиниць також на підприємствах Конотопського та Тростянецького районів та у м. Суми.

Наразі до реалізації у Сумській області заплановано 30 інфраструктурних проектів, що передбачають створення 579 нових робочих місць. Що стосується обласного центру, то упродовж 2019 року передбачено створення ще 263 нових робочих місць на двох провідних підприємствах.

Джерело: http://sm.gov.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: