На Сумщині впроваджується якісно новий підхід до поводження з відходами

Суспільство | 14:08, 6.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олена БОЙКО провела засідання робочої групи з координації розробки місцевих планів управління відходами та реалізації заходів Регіонального плану у межах Конотопсько-Роменського кластеру

Разом із членами робочої групи, експертами, науковцями Сумського державного університету та представниками громад презентували затверджений Регіональний план управління відходами у Сумській області до 2030 року, ознайомилися з концептуальними засадами проекту, з міжнародними практиками та напрацюваннями колег з інших областей у даній сфері.

«Регіональний план управління відходами передбачає створення на рівні області 3 кластерів, в межах яких планується функціонування по 1 полігону та розгалуженої інфраструктури інших об’єктів. Такий якісно новий підхід закладає основи для створення економічно дієвої моделі поводження з відходами, максимального зменшення їх захоронення на полігонах, збільшення обсягів переробки та покращення екологічної ситуації», д – зазначила Олена Бойко.

За її словами, у розрізі Конотопсько-Роменського утворення розглянули інфраструктуру системи поводження з відходами на кластерному та підкластерних рівнях, логістику та територіальну доступність громад.

Голови Конотопської та Роменської міських рад підписали Меморандум про наміри спільної реалізації проєкту поводження з відходами у громадах. Це добрий і перспективний старт.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: