На Сумщині вилучили 738 кг вершкового масла з вмістом кишкової палички

Споживач | 19:43, 13.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що під час  планового заходу державного нагляду було проведено плановий відбір харчових продуктів на потужності виробника молочних продуктів (були відібрані зразки масла солодковершкового 72,5%) з Роменщини.

 За результатами досліджень в Сумській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в дослідженій продукції було виявлено наявність бактерій групи кишкової палички (БГКП (коліформи) в 0,01 г) та перевищення допустимого вмісту факультативних анаеробів (КМАФАнМ, КУО в 1,0 г – 2,2*107) у маслі солодковершковому селянському 72,5%, розфасовка 200 г, що не допускається вимогами ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови», який введено в дію 01.07.2006.

 За результатами вжитих Головним управлінням заходів вироблена партія масла в обсязі 738 кг була не допущена до реалізації та вилучена виробником з обігу.

 Протягом минулого року в межах заходів державного нагляду Головного управління було вилучено з обігу 1158,48 кг масла солодковершкового та застосовані до порушників штрафні санкції в розмірі 350 тис. грн. Головним управлінням було доведено законність всіх оскаржених постанов про застосування штрафних санкцій за допущені порушення у сфері безпечності харчових продуктів молокопереробними підприємствами області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: