На Сумщині у продажу може з’явитися “небезпечне” морозиво

Здоров'я, Споживач | 11:37, 10.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

В липні Держпродспоживслужба повідомляла про виявлення небезпечної добавки-стабілізатора у морозиві, яке експортувалось з Румунії.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло ще одне інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 27 липня та від 30 липня поточного року про виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувалося з Франції (виробник: Mars Wrigley Confectionery, Steinbourg) до України (отримувач: ТОВ «Торгова Фірма «Рудь», вул. Тваринників, 8 с. Шпитьки, Київська область, 08122).

 Повідомляється, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за т. (0542)77 90 43.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: