На Сумщині тренери з міжнародного права планують провести тренінги для ДФТГ, ТРО, правоохоронців та волонтерів

Суспільство | 18:26, 23.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

За дорученням голови Сумської ОВА Володимира Артюха заступник голови Вячеслав Печененко зустрівся з представниками міжнародної гуманітарної організації «Женевський заклик», повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

Як повідомили представники організації, «Женевський заклик» працює над покращенням захисту цивільних осіб у збройних конфліктах та війнах.

В Україні «Женевський Заклик» діє з 2018 року та співпрацює з Генеральним Штабом та підрозділами Збройних Сил України (зокрема Сил ТрО ЗСУ), окремими підрозділами Національної гвардії України, Національної поліції України, добровольчими батальйонами, військово-цивільними адміністраціями та представниками громадянського суспільства.

На зустрічі були обговорені питання співпраці, які призведуть до кращого розуміння та поваги до законів війни та зниження небезпеки для цивільного населення громад Сумщини.

Зокрема, «Женевський заклик» пропонує проведення коротких інформаційних сесій та тренінгів тренерів з міжнародного гуманітарного права для ДФТГ, ТРО, правоохоронців та волонтерів; розповсюдження інформаційних матеріалів серед жителів громад Сумщини, надання юридичних консультацій для підтримки розробки внутрішніх правил та положень відповідно до міжнародного гуманітарного права та міжнародних стандартів.

Заступник голови Сумської ОВА Вячеслав Печененко подякував представникам Міжнародної гуманітарної організації за допомогу й навчання жителів Сумщини щодо міжнародного гуманітарного права.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: