На Сумщині створили антикорупційний штаб

Влада | 17:04, 11.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Перше засідання антикорупційного штабу відкрив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. Також участь у роботі штабу взяли голова обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади

Питання, які ми з вами будемо опрацьовувати в рамках цього штабу, стосуються дотримання законодавства на території Сумської області. Разом із керівництвом обласної ради, як обласна влада, ми ставимо перед собою завдання – наведення порядку на території області. Проблем багато, це і питання екології, і наповнення місцевих бюджетів, і дотримання земельного законодавства, й інші важливі питання, які ми будемо опрацьовувати, – розповів Дмитро Живицький.

Також голова облдержадміністрації наголосив на тому, що у вирішенні всіх нагальних питань мають допомагати органи місцевого самоврядування.

Налаштовуємося спільно на конструктивну роботу, на пошук механізмів вирішення проблем, які виникають на території області. Відписок і відмовок ми не приймаємо. Є проблема – мають бути і шляхи її вирішення, – підкреслив Дмитро Живицький.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: