На Сумщині продовжуються командно-штабні навчання

Суспільство | 19:52, 19.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Участь у навчаннях практичним відпрацюванням заходів захисту населення Сумської області при виникненні надзвичайної ситуації військового характеру, пов’язаної з застосуванням зброї масового ураження взяли працівники ОВА, голови РВА та територіальних громад. Відкрив черговий день навчання голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ

Сьогодні у рамках проведення командно-штабного навчання голова Сумської обласної державної адміністрації заслухав звіти керівників Сумської районної військової адміністрації, голів територіальних громад Сумського району про готовність до реагування на надзвичайні ситуації природного, техногенного, військового характеру та готовність до проведення евакуаційних заходів населення.

В ході заслуховування були обговорені проблемні питання та визначені шляхи їх вирішення та відпрацьовані відповідні алгоритми дій.

Зокрема, під час розгляду питання евакуації населення в разі виникнення на надзвичайної ситуації хімічного чи радіаційного характеру моделювали ситуацію щодо ймовірної аварії на підприємстві на території м. Суми.

За словами Володимира Артюха, план евакуації населення в разі надзвичайної ситуації, має бути реальний і продуманий.

«Кількість автобусів для евакуації, водіїв, точки виїзду, кількість соціальних працівників, які допомагатимуть особам з інвалідністю, похилого віку евакуюватись, необхідно чітко прорахувати й мати в наявності, а не лише на папері, – підкреслив Володимир Артюх. – Це не просто навчання, це не теорія. А той мінімум, який може врятувати життя і здоров’я наших людей. Тому в Україні війна і ворог – підступний. Тож прикордонна Сумщина має бути готовою до усіх можливих викликів і загроз».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: