На Сумщині продовжують підтримувати працівників, які ліквідовують наслідки російських атак
Поділитися в
Копіювати посилання

На Сумщині тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російських атак. Щодня енергетики, газовики, працівники водоканалів, теплового господарства та комунальних служб повертають мешканцям області світло, воду, газ і тепло.
Як повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров, у березні 635 працівників, залучених до аварійно-відновлювальних робіт, отримали державні доплати у розмірі 20 тисяч гривень. Ще 43 працівникам виплати нарахували за додатковими списками.
Загалом упродовж січня–березня цього року здійснено 1669 виплат. Обсяг державної підтримки перевищив 33,3 мільйона гривень.
Програма реалізується в межах урядового пакету підтримки на час надзвичайної ситуації в енергетичній сфері.
Очільник області подякував усім фахівцям, які попри постійні безпекові загрози продовжують відновлювати інфраструктуру Сумщини після ворожих ударів.
Фото ілюстративне.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram