На Сумщині прикордонники знищили окупанта і fpv-дрон в засідці

Кордон | 12:01, 24.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

«Сталевий Кордон» на Північно-Слобожанському напрямку продовжує ефективно протидіяти ворогу.

Так, за минулу добу бійцям вдалось ліквідувати окупанта, який сидів в засідці, знищити антену зв’язку окупантів, уразити 2 укриття з особовим складом противника і знищити ворожий фпв дрон, який сидів на дорозі так само в засідці та чекав на ціль.

“Втрати ворога уточнюються, а ми продовжуємо шукати цілі”,- наголосили у Державній прикордонній службі України

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: