На Сумщині побільшало поліцейських + ФОТО

Поліція | 17:01, 5.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Двадцять шість випускників Харківського національного університету внутрішніх справ, сьогодні прибули до Головного управління Національної поліції в Сумській області, аби вже від завтра приступити до служби в підрозділах карного розшуку, слідства та дізнання у територіальних підрозділах поліції Сумщини.
Привітав молодих лейтенантів поліції начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в області Ігор Поладич.
Він поздоровив молодих правоохоронців з успішним закінченням навчання та закликав до сумлінної служби в підрозділах поліції Сумщини. Порадив неухильно дотримуватися службової дисципліни, статуту Національної поліції України, і з гордістю нести звання поліцейського.
А ще, активно переймати досвід старших колег, поглиблювати вже набуті знання та вдосконалювати свої професійні навички, аби у подальшому успішно нести службу у підрозділах поліції та захищати суспільство від злочинності.
Присутні на зустрічі працівники управління фінансового забезпечення розповіли про окремі аспекти соціального захисту та про розміри оплати праці поліцейських. А медики та психологи ознайомили новоприбулих з умовами надання медичної допомоги та психологічного супроводу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: